Proč se mi líbí Vanessa, Zac nebo třeba HSM???

22. prosince 2008 v 10:34 | vaneska

Okay.... Proč????


Vanessa je můj velký vzor. Hezky zpívá, tančí atd... Její písně jsou plné elánu a života. Mají smysl. A taky přece chodí se Zacem!♥ XD A ta její role Gabrielly je přece úžasná!!!! Když se usměje, je to super! Mno a taky náááádherně zpívá!!! Její hlas je úžasný!!!! Všem Nám mění život! Co ona udělá nebo si třeba koupí, tak to po ní hned všichni fanoušci zopakují!!!! =) Je super skvělá!!

Zac??? Proč Zac??? To snad nemusím ani psát! Jeho úsměv je okouzlující, jeho oči kráásné a...a...JE SUPÉR!!! Je fakt moc hezkej!!! (kéž by takoví byli i ostatní kluci!!) A jak se chová!!! Je to nejkrásnější kluk na světě!!!! V celém vesmíru!! (a to už je co říct!!) Je náádhernej!

ashley? Je to přece veliká Vanessy kámoška!! Taky hezky zpívá... No ale o ní se tady nemůžu moc rozpravovat, protože se mi až zas tak nelíbí....

A PROČ NESNÁŠÍM MILEY???? Přijde mi nafoukaná, a když se usměje, tak jsou jí vidět dásně (ble!) ale Vám to může být jedno... Protože je to můj názor... Vy si mějte jaký chcete... Já Vám ho neberu.....!!!

A proč MILUJU!!! HSM??? Jejich písničky jsou super!!! Příběh je úžasný!!!!Je to prostě nepopsatelné! Víte,....Ono ani nejde popsat, jak moc máte něco nebo někoho rádi. Ani slovy ani ničím! Prostě to víte jen Vy, a tím to hasne... Každý má svůj vlastní názor a ostatní mu ho nemají brát!! Což mi připomíná mou třídu!!!
Naše třídní kráska Bendová si všechny omotala kolem prstíku a jelikož nemá ráda hsm a má ráda hm, tak jsme soupeřky!! Já a moje B*F*F a ještě dvě kámošky jsm proti celý třídě!!! (23 lidí proti Nám, 4!!) Snažíme si jich nevšímat, ale ony nám dělají naschvály! Jasně, mír by jsme si s nimi daly ale jaký by to mělo závěr!!! Jednou už jsem s ní kámošila ale je to DĚS!!!! ,,Puč mi peníze (který ti nikdy nevrátím!!)!! Kup mi něco! Dej mi tohle puč mi tohle ukaž ukaž!!!" a potom se zase kvůli nějaké prkotině pohádáme!!! Ona je nesnesitelná!!!! Prostě jí nesnášíme a . ! Je mi to jedno: Já sama dokážu žít ale co ony, ty slepice nafintěný?!?!?!?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LoliNkA EwUš LoliNkA EwUš | 22. prosince 2008 v 10:35 | Reagovat

to ti nezávidím!!! Musí být extra zlá!! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama